Wsparcie dla biznesu

pi kolor3

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

pfp

p 3576 1

   logoriph

Wielkopolska Lokalna Grupa Działania KRAINA LASÓW I JEZIOR

Urzędy / Instytucje

zusarimr

gusindeks

baner-us2

clipboard01

piplogo

Zaloguj się

Strona główna > Dodaj firmę

Dodaj firmę

W Portalu Firm Regionu Leszczyńskiego znajduje się ponad 16 000 firm z regionu.

Zanim wypełnią Państwo formularz zgłoszeniowy, prosimy o wykonanie następujących kroków:

Weryfikacja czy firma znajduje się już w naszej bazie

1. Prosimy sprawdzić, czy Państwa firma znajduje się już w naszej Bazie. Aby to zrobić, proszę kliknąć na pozycję Szukaj firmy w górnym menu lub na niniejszy link Szukaj.

2. Chociaż firmę można odszukać na wiele sposobów, najskuteczniejsze jest podanie w polu Szukaj pełnego numeru REGON Państwa firmy. Regon powinien składać się wyłącznie z 9 cyfr. Jeśli Państwa Regon zaczyna się od cyfr 0 (zero), proszę wpisać także te cyfry.

3. Jeśli Państwa firma pojawi się jako wynik wyszukiwania, prosimy kliknąć na jej nazwie i w widoku szczegółowym upewnić się czy wszystkie dane są poprawne. Jeśli tak, nic Państwo nie muszą robić.

4. Jeśli Państwa firma pojawi się jako wynik wyszukiwania ale wyświetlone dane nie są poprawne, prosimy zanotować numer firmy, który znajduje się pod jej opisem i kategoriami. Następnie proszę przejść do kroku 6.

5. Jeśli Państwa firma nie pojawiła się w wynikach wyszukiwania, proszę przejść do następnego kroku.

Rejestracja konta użytkownika i logowanie

6. Aby móc dodać firmę do naszej bazy należy założyć konto w naszym serwisie, czyli Zarejestrować się. Aby to zrobić, proszę kliknąć na pozycję Zarejestruj się w górnym menu lub na niniejszy link Zarejestruj się.

7. Rejestracja polega na wypełnieniu prostego formularza i podaniu 4 podstawowych danych:

  • Nazwa - najlepiej gdy jest to skrócona nazwa Państwa firmy lub imię i nazwisko osoby zgłaszającej, np. Złomrex lub Jan Kowalski. Dane te nie są nigdzie wyświetlane.
  • Nazwa użytkownika - inaczej login, czyli identyfikatora którym będą się Państwo posługiwali podczas autoryzacji (logowania) w naszym systemie, np. zlomrex lub jan_kowalski. Jeśli login którego chcą Państwo użyć jest zajęty, prosimy użyć innego, np. dodając na końcu bieżący dzień miesiąca, np. jan_kowalski19. Dane te nie są nigdzie wyświetlane.
  • Adres e-mail - adres e-mail, którego Państwo używacie. Na ten adres przyjdzie e-mail z linkiem potwierdzającym rejestrację. Adres e-mail z rejestracji nie jest nigdzie wyświetlany.
  • Hasło - pozwala zabezpieczyć Państwa konto przed dostępem osób niepowołanych. Proszę podać hasło trudne od odgadnięcia, na pewno nie powinno to być hasło związane z Państwa Nazwą lub Nazwą użytkownika. Bezpiecznie jest podać jakąś nazwą własną znaną tylko nam, np. drugie imię męża lub ulubioną przez nas miejscowość turystyczną. Jeśli zapomną Państwo hasła, będzie je można potem odtworzyć.

8. Po Rejestracji na podany adres e-mail otrzymają Państwo e-maila z linkiem (odnośnikiem) aktywującym Państwa konto. W link ten należy kliknąć, dopiero to uaktywni Państwa konto i pozwoli dodać Państwa firmę do Portalu Firm Regionu Leszczyńskiego.

9. Jeśli wszystko przebiegło zgodnie z powyższym opisem, mogą się Państwo teraz zalogować do naszego serwisu korzystając z formularza, który znajduje się na każdej stronie w lewej kolumnie. Logowanie następuje poprzez wpisanie w odpowiednie pola nazwy użytkownika, np. jan_kowalski19 oraz hasła.

Dodawanie firmy

10. Jeśli Państwa firma znajduje się już w naszej bazie, a chcieli by Państwo zmienić proszę dodać ją ponownie a w polu Numer firmy w formularzu dodawania firmy podać numer który wynotowali Państwo w punkcie 4.

11. Jeśli Państwa firmy nie ma jeszcze w naszej bazie, proszę przejść do następnego punktu.

12. TAK, Przeczytałam/em powyższą instrukcję i postąpiłam/em zgodnie z nią. Mam aktywne konto w serwisie. Czas klinkąć na link Formularz dodawania firmy. Wcześniej proszę się zalogować.

Realizacja: Brand New Poznań